Азербайджан приєднався до залізничного проекту “Вікінг”

train 2 80x80 - Азербайджан приєднався до залізничного проекту "Вікінг"
Україна офіційно увійшла в Транскаспійський транспортний маршрут
30.05.2016
train 4 80x80 - Азербайджан приєднався до залізничного проекту "Вікінг"
ДП “Маріупольський МТП” планує розвивати співпрацю з Групою Метінвест
30.05.2016

ЗАТ “Азербайджанські залізниці” (АЖД) приєдналося до проекту контейнерного потяга “Вікінг”. Про це йдеться в повідомленні товариства, передає “Центр транспортних стратегій”. Питання, пов’язані з реалізацією даного проекту були обговорені компаніями-учасниками в ході наради 12-13 травня в Баку.
“Зокрема, сторони обговорили підсумкові роботи по експлуатації поїзда, перспективи розвитку і розширення проекту, тарифні умови на 2017 рік, тарифи на експортно-імпортні операції та на додаткові послуги і інші питання. Учасники наради також розглянули звернення АЖД і схвалили його приєднання до проекту , після чого був підписаний відповідний протокол “, – наголошується в повідомленні.

Крім того, за підсумками зустрічі була досягнута домовленість про підготовку плану діяльності щодо збільшення вантажоперевезень контейнерним поїздом “Вікінг” і прийнято рішення про збереження тарифів на конкурентоспроможному рівні. Також в ході наради була озвучена необхідність підготовки пропозицій про створення координаційної структури для забезпечення розвитку проекту “Вікінг”.

У засіданні взяли участь представники залізниць Азербайджану, Литви, України, Молдови і Грузії, залізничних вантажоперевізників Болгарії і Румунії, ADY Express та інших компаній-операторів проекту.