Залізничні перевезення залишаються найбільш надійним способом транспортування вантажів. За окремими географічними напрямками чи типами вантажів залізниця взагалі не має альтернатив.

Оренда вагонів і цистерн для сипучих і наливних вантажів є оптимальним рішенням як для виробників, власників вантажів, транспортних компаній, так і для покупців.

Компанія EURASIA Trans Service надає у користування власний вагонний парк, який складається з різних моделей вагонів і цистерн.

Крім цього, у портфелі послуг компанії - організація ремонту вагонів, постачання комплектуючих, експедиційні послуги, моніторинг вантажів тощо.

Поєднання багаторічного досвіду, широкої географії перевезень, гнучкої фінансової політики і високої якості послуг роблять EURASIA Trans Service вашим надійним партнером у перевезенні вантажів залізницею.

03.04.2018

“Укрзалізниця” побудувала майже 120 вантажних вагонів

З початку 2018 ПАТ УЗ на власних потужностях вироблено 625 піввагонів. Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію, надану […]
20.04.2017

УЗ планує розширити головний залізничний хід на Маріуполь в 1,5 рази до осені 2017 року

“Укрзалізниця” розраховує до осені 2017 року розширити пропускну спроможність перегону Волноваха – Камиш-Зоря в напрямку Маріуполя до 42 пар поїздів […]
16.11.2016

“Укрзалізниця” збільшила перевезення зернових вантажів, що на 12,6%

У січні – жовтні 2016 року залізничним транспортом перевезено 27,6 млн тонн зернових вантажів, що більше порівняно з аналогічним періодом […]

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Ваш номер телефону

×

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

Ваш email

Повідомлення

×