ДП “Маріупольський МТП” планує розвивати співпрацю з Групою Метінвест

train 3 80x80 - ДП "Маріупольський МТП" планує розвивати співпрацю з Групою Метінвест
Азербайджан приєднався до залізничного проекту “Вікінг”
30.05.2016
train 1 80x80 - ДП "Маріупольський МТП" планує розвивати співпрацю з Групою Метінвест
За січень – квітень Південно-Західна залізниця перевезла понад 9,5 млн тонн вантажів
30.05.2016

ДП “Маріупольський морський торговельний порт” зацікавлене у взаємовигідній співпраці з усіма компаніями-власниками вантажу, і продовжує розвивати відносини зі своїм стратегічним партнером – Групою Метінвест. Про це повідомляє прес-центр ММТП.

“У червні 2016 р закінчується дія договору про спільну діяльність з компанією” Метінвест-Шиппінг “з перевалки металу виробництва Групи Метінвест на причалі НР10, який планується до реконструкції. Однак ми не припиняємо наше стратегічне партнерство, навпаки, будемо його тільки розвивати, використовуючи інші причали порту “, – заявив директор Маріупольського МТП Олександр Олійник.

Маріупольські металургійні підприємства зараз забезпечують основну завантаження перевалочних потужностей ММТП експортним металом. А в травні поточного року 4 судна класу Handysize здійснюють доставку в порт залізорудної сировини для потреб металургів, що дає порту додатковий вантажопотік.

Так як ділянка залізниці Волноваха – Південно-Донбаська – Оленівка, за яким в Маріупольський порт доставлялися вантажі з півночі області, був зруйнований, ММТП повністю втратив вантажопотоки вугілля і глини, а також вантажі для “Донецьксталі”, Алчевського, Єнакіївського і Макіївського меткомбінатів. В даний час порт працює з вантажною базою тільки місцевих металургійних комбінатів, які входять до Групи Метінвест.

Джерело: “Транспортний бізнес”